3. havaalanında 120 bin kişi istihdam edilecek

3. havaalanında 120 bin kişi istihdam edilecek

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,İstanbul’un yeni havaalanı ile ilgili yeni haberler gelmeye başladı. İstanbul’un 3. havaalanının İhalesi 3 Mayıs’ta yapılacak olan 3. havaalanı 150 milyon yolcu kapasitesiyle dünyada ilk olacak. 7 milyar Euro’luk proje ile 120 bin kişiye de isdihdam sağlayacak.

Yap-işlet-devret’ modeliyle yapılması planlanan Türkiye’yi 2023 hedeflerine taşıyacak 3. havaalanının ihale tarihi 3 Mayıs olacak. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, düzenlediği basın toplantısıyla Yeniköy-Akpınar arasında, Karadeniz sahil şeridinde 77 milyon metrekare alana yapılacak yeni havalimanı hakkında bilgiler verdi. Yıldırım, 7 milyar Euro’ya mal olması beklenen yeni havaalanı dünyanın en büyüğü olacağını ve uzaydan da görüleceğini açıkladı. 4 etapta yapılacak havaalanı 150 milyon yolcu kapasiteli olacak ve tamamlandığında 120 bin kişiye iş imkanı sağlayacak.

Kira bedeli yarıştırılacak

3 Mayısta yapılacak ihalenin ‘Türk Modeli’ diye bilinen kamu-özel sektörlüğü marifetiyle yapılacağını açıklandı. Yıldırım ihalenin, yapım bedeli hesaplaması dahil işletme süresi dikkate alınarak 25 yıllık kira bedeli üzerinden gerçekleştirileceğini açıkladı. Yıldırım “İhalede 25 yıllık toplam kira bedeli yarıştırılacak. İhaleyi en fazla kira ödemeyi kabul eden kazanacak” dedi. Projenin 4 etapta yapılacağını anlatan Yıldırım, ilk etabının yer tesliminin ardından 42 ay içinde bitirileceğini söyledi.

Yıldırım, “Yeni havaalanı 3 piste sahip olacak. İlk etap için öngörülen 90 milyon yolcu kapasitesine ulaşılması halinde geçilecek ikinci etapta projeye bir pist, üçüncü etapta 30 milyon yolcu kapasiteli terminal ve bir pist, dördüncü etapta da 30 milyon yolcu kapasiteli bir terminal ve pist daha eklenecek, böylece pist sayısı 6’ya ulaşacak. Havalimanının tüm etaplar tamamlandığında yılda 150 milyon yolcu kapasitesiyle dünyanın en büyüğü olacak. Yeni havalimanında yolcu garantisinin 12 yıl için toplam 342 milyon yolcu olarak, finansman hariç maliyetini 7 milyar Euro’nun üzerinde öngörülüyor” dedi.

Eşzamanlı yürütülecek

Havaalanı binlerce kişiyle iş imkanı yaratacak. Yılda ortalama 80 bin, yatırım bittiğinde de 120 bin kişiye istihdam sağlaması bekleniyor. Yıldırım, şunları söyledi: “Yeni havalimanı, Kanal İstanbul ve Yeni Şehir projesi ile eşzamanlı yürütülecek. Bu süreçte İstanbul’un merkezine raylı sistem ve karayolu da dahil edilerek yeni ekolojik sistem kurulacak. Karayolu ve raylı sistemi çalışması, havalimanı inşaatı ile eşzamanlı olacak. Üçüncü havalimanı ihalesi ile TAV’ın yanı sıra, Limak ve AIC Group gibi yerli ve yabancı çok sayıda firma ilgileniyor.”

Körfez Projesi’ni geçecek

Bakan Yıldırım, havalimanının ilk etap inşaatında bugüne kadar karayolu, demiryolu ve havaalanı projelerinde gerçekleşen toprak hareketinden çok fazla bir hareket olacağını kaydetti. Yıldırım “İnşaatta kullanılacak demir çelik miktarı yaklaşık 350 bin tonu bulacaktır. Alüminyum malzeme miktarı yaklaşık 10 bin tonu bulmaktadır. Kullanılacak sadece cam miktarı 415 bin metrekaredir” dedi. Yıldırım, bakanlığının düne kadar ‘en büyük’ dediği İstanbul-İzmir Otoyol Projesi’ni (Körfez Projesi) bile solda bırakacak bir proje olacak.

Rakamlarla 3. havaalanı

Toplam kapalı alan: 1.5 milyon m2

Yolcu kapasitesi: 150 milyon

Pist sayısı: 6

Yolcu köprüsü: 165

Terminal binası: 4

Kontrol kulesi: 8

Taksi yolu: 16

Park kapasitesi: 500 uçak

Apron: 6.5 milyon m2

Açık-kapalı otopark: 70 bin araç

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 149 YORUM
  1. yaşar tiryaki diyor ki:

1972 zonguldak ereğli doğumluyum. mesleğim vinç operatörü tır şoförlüğü ve oto lastik tamir işleri işlerinden anlarım ve belgelerim mevcut durumda.gerek yurt dışı gerek yurt içi işlerinde çalışmak istiyorum benim mesleği dallarımda iş çıkarsa

2. fırat varol diyor ki:

meraba lastikli kepçe yükleyici loder operatörüyüm b+g sürücü belgfem var sizinlke çalışmak isterim

3. sinan diyor ki:

topoğrafım saa ofıs olarak her turlu tercubeye sahıbım iş arıyorum saygılarımla

4. ali umut aslan diyor ki:

Merhaba E sınıfı ehliyetimle sizinle çalışmak isterim

5. ibrahim dursun diyor ki:

loder ve beko operatoruyum sızınle calısmak ıstıyorum geregının yapılmasını arz ederım

6. Mehmet diyor ki:

Mrb lastikli loder opöretorum jsb dozor sizinle çalışmak isterim

7. Aslan bey diyor ki:

Merhabalar ben 35 yıllık tecrübeli ehliyetli ateşçi(dinamitçi) yim bir çok kurumda ve özel şirketlerde patlatmacı olarak görev aldım .işimin uzmanı denebilecek seviyede ve donanımdayım bu alanda açık bir pozisyonda görev alabilirim bilginize .. Yaşım 49 tel No;

8. Aslan bey diyor ki:

Merhabalar ben 35 yıllık tecrübeli ehliyetli ateşçi(dinamitçi) yim bir çok kurumda ve özel şirketlerde patlatmacı olarak görev aldım .işimin uzmanı denebilecek seviyede ve donanımdayım bu alnda açık bir pozisyonda görev alabilirim bilginize.. Yaşım 49 tel No ; 0543 673 31 96

9. recep diyor ki:

beko operatoruyum siiznle çalışmak isterim

10. ferhat özgüç diyor ki:

ben ferhat libyada çalışan kaynacı lay boru VT 68 KAYANAK sertifam var vetürkiyeden kurs sertifam var sizile çalışmak isterim

11. gazi şahin diyor ki:

merhaba ben 25 yıllık yükleyici loder operatörüyüm C ve G ehliyetim var. Yurt içi ve yurt dışı deneyimim var.KOLİN, TİNSA, ÖZDEMİR VB. ŞİRKETLERDE ÇALIŞTIM. Sizinle çalışmak istiyorum.

12. arif gümüş diyor ki:

E ağır vasıta ehliyetim var ece tur da çalıştım şöförüm

13. Salim diyor ki:

E Sınıfı ehliyetim var saha içi tecrubem var şehir içi calistim 10 yıldır kamyon kullanıyorum

14. yahya diyor ki:

ben yahya arnavutköyde oturuyorum tır bakımnda calısdım burdada çalışmak istiyorum 0534 520 54 21

15. altangocmen diyor ki:

Esinifiehliyetimvarsoforumi.o.o.mezun.ensonkamgonsoforuolarakcal fazlqmwsaidecalisirim

16. salih duruşgen diyor ki:

ağır vasıta şoforuyum bütün belgelerim var uygun gördüğünüz işi yapmaya hazırım. salih duruşgen

17. kamber küçükler diyor ki:

kamber küçükler E sınıfı ehliyetim var.almanya frankfurt hava limanının yapımında iki yıl çalıştım almancam var sizinle çalışmak istiyorum.

18. yusuf yilmaz diyor ki:

Slm benim d sinifi ehliyetim ve yillara dayanan tecrubem var genelde damperli arac kullandim

19. süleyman öztürk diyor ki:

selam ben uşaktan süleyman 22 yaşındayım sizle çalışmayı çoook isterim abi beklicem işe alınmayı aramanızı beklerim abiii

20. Recep Aydın diyor ki:

28 yaşındayım 9 yıldır dozer kullanıyorum ehliyetim var n

21. murat yıldırım diyor ki:

EN DE ehli yetim var G sertifika si var 15 yilllik tecrübe var. On teker kirk ayak ve tir kullanım isim. Volvo belden kirmayida bir yol kullanım isim.

22. paşa diyor ki:

oto elektrikçiyim bn 30 yıllık tecrübem var limak-özdemir-fernas anonim şirketlerde daha önceden çalıştım bu firmalarda şirketin bütün araçlarının bakımını yapabilirim 1998 den beri kendimi oto elektrik konusunda fazlasıyla geliştirdim bana çok iş teklifi geldi ama maaş konusunda anlaşamadık numaramı yazıyorumarayın anlaşalım .

23. Doğan diyor ki:

Mrb 10 yıldır ağır vasıta damperli on teker Kırkayak kullanıyorum bütün belgelerim tam sizinle çalışmak isterim. Doğan

24. Yakup MIZRAK diyor ki:

12 senelik kamyon şöförüyüm
    e ehliyetim,src1,2 src3,4 ve psikoteknik ehliyet ve belge

25. meric sereflisan diyor ki:

mrb iyi calışmalar kusura bakmayın özür diliyerek başlıyorum ben hava alanına öperatör olarak geldim fakat calışamadım anca 3 gün dura bildim annem rahatsızdı kalp ameliyatı olmuştu izin alamadım 3 gün oldugu için vermezler düye düsündüm o yüzden ayrılmak zorunda kaldım sizden ricam kabul ederseniz tekrar gelnek
    itiyorum annem iyi leşti bu arada

1. burak diyor ki:

Merhaba meriç bey siz iş başvurusu için ne yaptınız kaç gündür arastiriyorum bulamadım bilgi verirseniz sevinirim tesekkurler

26. sabri diyor ki:

istanbul esenyurtta oturuyorum eskavatör operatörüyüm şuan iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

27. aziz diyor ki:

10 yıldır inşaat kalıp ustasıyım sizinle çalışmak isterim..

28. ibrahim diyor ki:

S.A askerlik engelim yoktur dürüst güvenilir biriyim ismim ibrahim acil işe ihtiyacım var muglada çalışıyordum iş bittiğinden dolayı şu anda işsizim yagcı, yağcı başı, excavatör öperatörü ihtiyacınız varsa hazırım yurt içi veya yurt dışı farketmez hiç bir engelim yoktur cep telefonum ilginiz için teşekkür ederim..

29. selahattin elazığdan diyor ki:

Tercübeli ateşçi ihtiyaçolursa05367878497. B ve c ehliyetim var

30. ahmet temel diyor ki:

Slam 10 yıllık işmakinesi oprtrüm ist bbb emekliyim 47 yaşındayım dozer 6 yıl loder 3 yıl zemin süpürme silindir artı E G ehliyeti var ist gazı osman paşada oturuyorum Bayburtlu yum sizlerle çalışmak isterim saygı selamlar

31. ZİYEDDİN ÖZDEMİR diyor ki:

3.KÖPRÜ İNŞAATINA İŞ BAŞVURU .istanbulda ikamet ediyorum E. SINIF EHLİYET.ağır vasta şoförüyüm şantiyelerinizde şoför olarak görev almak istiyorum saygılarımla

32. fatih aktar diyor ki:

e sınıfı ehliyetli src 4 ve pisko teknik belgelerim var iş arıyorum…

33. yusuf yıldırım diyor ki:

mereba ben eskavatör 19 yaşındayım iki bucuk yıldır eskavator kullanıyorum sizinle calışmak istiyorum

34. Dursun Boztepe diyor ki:

Lise mezunuyum.E-Ehliyet,SRC 1,2,3,4 Psikoteknik belgelerine sahibim.İleri derecede araç ve direksiyon hakimiyetimle 30 yıllık tecrübele beraber her türlü araca kolayca uyum sağlayabilen ve çeşitli firmalarda şehirler arası nakliye ve otobüs seferlerim olmuştur.Yeni Bosnada kendi evimde oturmaktayım.İçki sigara alışkanlığım yoktur.Aslen Tokat Reşadiye doğumlu olup sizlerle uygunluk halinde çalışmayı arzu etmekteyim.

35. Fatih 3512222 diyor ki:

3 kişiyiz ve kato yağcısı olmak istiyoruz Acill sabit elemanlar için

36. iskender diyor ki:

merhaba danperli kamyon ve belden kırma kamyon şofuruyum ve iş makına operaturuyum

37. gencel unlu diyor ki:

slm silindir opt yum 15 yıldır bu işi yapmakdayim g b ehliyetimvar 0541 735 0829 saygılar

38. demir hafriat ali demir diyor ki:

kiralık jcb iş arıyorum kırıcı var

39. İhsan karakullukcu diyor ki:

Hafriyat şoförlugu yapıyorum sizinle çalışmak isterim.

1. İhsan karakullukcu diyor ki:

Hafriyat şoförlugu yapıyorum sizinle çalışmak isterim.

40. fatih diyor ki:

E sınıfı surucu belgem var kamyon soforum 3 hava limaninda sizinle calismak irterim 0

41. adıguzel andiç diyor ki:

E ehliyet sahibiyim src 2 srce4 pisko tknik bglerim var iş arıyorum

42. ilker özer diyor ki:

işmakinası opartrym

43. burak diyor ki:

İs başvurusu için kimle konuşmamış lazim,bi telefon numarasi yada internetten danisabilecegimiz birileri var mi?

44. salih diyor ki:

yaşim 33 isken ve terbay şirketlerin de çalişmiş ve şüan boştayım iş arıyorum sizinle 3 üncü havaalanın da çalışmak isterim ve kamyon kamyonet tir otobus kırkayak şöförüyum ehliyetim D/E ilginize arz ederim
    ( 5 ) kişiyiz

45. cihan varol diyor ki:

mrh E sınıfı ehliyetim var daha önce karayollarında damperde çalıştım tecrübeliyim kabül ederseniz sızlerle çalışmak istiyorum

46. raşit diyor ki:

e sınıfı eyliyetim var tamperli ustasıyım şöfere ihtiyacınız olanlardan tel bekliyorum

47. mehmet çiftçi diyor ki:

MEHMET ÇİFTÇİ TIR Şöförüyüm evraklarım mevcut sizinle çalışmak istiyorum saygılar.

48. cihan varol diyor ki:

mrh E sınıfı ehliyetim var daha önce karayolların da damper şöförlü yaptım sizinle çalışmak isterim

49. hikmet tokça diyor ki:

slm biz iki kişyiz ben beko loder öpertryüm diğer arkadaş kamyun ve daper şofrdür kış nedeniyle iş aryuroz

50. Bekir Kayacı diyor ki:

Ben tir, kamyon soforuyum suan bostayim 4 yil guney export firmasinda calistim ilgililere arz ederim ehliyetim B-D

51. Ünal uslu diyor ki:

Saygilar kendim loder ve beko operatoruyum
    Yaklasik 3 4 yildir bu meslek le ugrasiyorum belge ve ehliyetlerim tamamdir is ariyorum
    saygilar…

52. Abdulkerim diyor ki:

E sınıfı ehliyet sahibiyim kamyon otobüs fark etmez

53. turgay diyor ki:

slm e sınıfı ehliyetli src 4 ve pisko teknik belgelerim var iş arıyorum…

54. mustafa yeşilyurt diyor ki:

selam 15/10/1971/ doğumluyum ıatanbul bahcelievlerte yaşiyorum e ehlitedim var src2 src4 psıkoteknik var sizinle şörör yata düz işciolarak çalişmak istiyorum yadili yatisiz farketmez

55. cengiz dalğar diyor ki:

3.havaalanı inşaatında çalışmak istiyorum.DSinifı ehliyetim
    var.20 senelik tır şoförü. SRC ve PSIKOTEKNİĞİM var. iletişime geçebilirsiniz.

56. ahmet karaaslan diyor ki:

sizinli çalışmak istiyorum daha önce münübüsüm vardı ford transit e sınıfı ehliyetim var düz işci olrakda çalışırım yatılı olmak şartıyla ağrıdayım isterseniz gelirim teşekkürler

57. kamil erkmen diyor ki:

Selam e sinifi ehliyetim var piskoteknik var src src basvurdum sinava giremedim sinav yeri yanlislik yapilmis ilgilenirseniz

58. erhan ataklı diyor ki:

slm tır şöförüyüm e.d ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum arnavut köyde ikamet etmekteyim

59. hasan 5647 diyor ki:

merhaba ben hasan sezer B SINIFI EHLİYET SRC 4 VE PSKO TEKNİK belgem var ayrıca 2004 yılından 13 aylık EF 16 UÇAK PİLOTLARININ ŞÖFÖRÜYDÜM 13 bonservisim var askeri makamdam vip servis şöförü olarak

60. adem gürcü diyor ki:

ben işmakenası tamircisiyim motor üzerine 10 yıl tecrübem var işmakinası üzerine 3 yıl tecrübem var yer altı makinaları ve delii makinaları üzerinde tecrübemde var

61. mehmet çavuş diyor ki:

yirmi yıllık kamyon şöförüyüm yeni yapılan hava limanında çalışmak istiyorum gerekli şartlar nedir acaba bilen varmı arkadaşlar.Teşekkürler

1. ersin kara diyor ki:

tecrübeli damper kamyon şöförüyüm çalışmak isterim.. bakım ve onarımdan anlarım

62. huseyin diyor ki:

Slm yasim 23 e sinifi ehliyetim var ne is olsa yaparim parasina gore soforluk olursa daha iyi olur benim icin kastamonuluyum koyden yeni geldim huseyin cotuk

63. Nami ercek diyor ki:

Mikser soforuyum evraklarim tamam aktif aracta kullanabilirim tlf.

1. Nami ercek diyor ki:

Mikser soforuyum tum evraklarim vardir aktif aracta kullanabilirim

2. nami ercek diyor ki:

Mikser soforu

64. mustafa diyor ki:

SELAMÜN ALEYKÜM.E+D EHLİYETİM VAR NASİP OLURSA EMEKLİ OLANA KADAR CALİSMAK İSTERİM.İSCİNİN İS VERENE İS VERENİN İSCİYE SADİK KALİP HAYİR VE HUZUR DOLU BİR ORTAMDA BUNDAN SONRAKİ OMRUMUZUN KALAN KİSMİNİ BİRLİKTE CALİSARAK HELAL VE BOL KAZANCLA GECİRMEK İSTİYORUM.RABBİM HER SEYİN HAYİRLİSİNİ VERSİN.AMİN.

65. mustafa diyor ki:

Mrb e+d ehliyetim var nasip olursa sizinle calismak isterim

66. adem YUCE diyor ki:

werghjhgfwertyuioijhgfdwertyuikj

67. temel köse diyor ki:

1962 doğumluyum SRC belgem var E sınıfı ehliyetim var tecrübeli bir tır şoförüyüm yurtdışı tecrübem var emekliyim şuanda hala tır şoförü olarak çalışıyorum

68. cemil dogan diyor ki:

Ed ehliyetim srcm pisko teknigim var

69. barış diyor ki:

25 yaşındayım tecrübem vardır sizinle çalışmaktan memnunyet duyarim

70. aykut diyor ki:

tır şöförüyüm 7 yıldır yurt dısına calısmaktayım d sınıfı ehlıyetım we pasaportum war

71. seyfettin erbil diyor ki:

sagilarimla kedim loder ve exvator operatoruyum 10 yilik tercubem var ehliyetimve gerekli belgelerim vardir calstigim firmalar 77 insaat irak lafarge beton santrallerin de calistim yolyapimive havalani islerinde calistim erbil ve suleymaniye havaliman larin da calismalarin da bulundum (memleketim erbil irak)

72. a.ganiakcan diyor ki:

saygilar ben a.ganiakcan 1973 adana dogumluyum kendim 10 teker kamyon ve kirkayak damperli vede mikser soforuyum daha once star insaat milas 77 insaat irak erbilde lafarge fransiz firmasinda sofor olarak calistim degabaj isinde gerekli tecrubem var src gerekli belgelerim vardir herturlu santiye tecrubem fazlasiyla var saygilarimla

73. Ali Bektaş diyor ki:

5 yıllık ekskavatör öperatörüyüm .G SINIFI ehliyetim mevcut .elemana ihtiyacınız varsa sizinle çalışmak isterim..

74. koksal yildiz diyor ki:

Merhaba ben koksal 34 yasindayim. 10yildan fazla kepce operatorlugu tecrubem var ise ihtiyacim va. Sizinle calismak isterim lutfen aramanizi bekliyorum.

75. Nadir Çoban diyor ki:

aşçı m.şantie deneimli iç ,diş şantie teculi iş için tadıldot şantie ,fimaladan iş istiom ,N ,Ç,

76. osman diyor ki:

E sinifi ehliyetim var tercubeliyim damperli kamyonum var sizinle calismak isterim 05425872708

77. zeki saatci diyor ki:

E sınıfı ehliyetim var

78. mustafa yucel diyor ki:

selamunn aleykum 24 yasındayım operatorum ıs makınası loder we bekoloder kullanıcısıyım ehlıyetım war G sınıfı sızınle calısmaktan memnunıyet duyarım kolay gelsın

79. mustafa yucel diyor ki:

selamun aleykum ısmım mustafa ısmakınası operatoruyum loder we bekoloder kullanıcısıyım G sınıfı ehlıyetım war kısmet olursa sızınle calısmaktan memnunıyet duyarım kolay gelsın

80. mustafa diyor ki:

selamun aleykum adım mustafa ıs makınası operatoruyum loder we bekoloder kullanıcısıyım ehlıyetım war G sınıfı uygun gorulurse calısmak ısderım sızlerle kolay gelsın

81. hüseyin saruhan diyor ki:

slm yaşım 25 -D-sınıfı ehliyetim var damperli kamyon konusunda tecrübeliyim sizinle çalışmak isterim

82. yusuf üça diyor ki:

Slm. Damperli ve dorseli kamyon şoförüyüm . Gerekli begelerim ve on yıllık pasaportum var . Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarim

83. Fatih Sancaktutan diyor ki:

Selamun aleykum.1980 rize dogumluyum.e sinifi ehliyetim var.8 yıldır pendik kadikoy hattinda minibus soforlugu yapıyorum. Sizinle çalışmak isterim

84. hasan diyor ki:

slm b sınıf ehlıyetım var uygun bır ıste calısmak ıstıorum

85. HÜSEYİN ŞAHİN diyor ki:

SLKM BEN K.MARAŞ ELBİSTANDAN HÜSEYİN E SINIFI EHLİYETIM VAR ARTI ÇELİK MONTAJ USTASIYIM PROJEM DE VAR SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM SAYGILARIMLA YAŞ 25

86. muhsin kol diyor ki:

csınıfı birde kaya kamyon oporötürüyüm 25senelik tecrübeli şöförüm sizle calışmak isterim 05453316521

87. mustafa usta diyor ki:

slmben yirmi yıllık soğuk demir ustasıyım aynı zamanda yirmi yıllık belgeli kaynakçıyım ihdiyaç halinde arayın lütfen

88. barış diyor ki:

b sınıfı ehliyetım war 29 yaşındayım iş arıyorum işsızım

89. Serkan Engin diyor ki:

src4 ve psikoteknik belgelerim var 10 yıldır elektrik elektronik sistemleri deneyimim var

90. ünal erol diyor ki:

E-D EHLIYETIM VAR SRC BELGEM VAR HAFRIYAT SOFORLUGU YAPMAK ISTIYORUM

91. yasin diyor ki:

d sinifi tir ehliyetim var bende e3 hava limaninda calismak istiyorum kamyon cekici her turlu araci kulana biliri

92. muhammed polat diyor ki:

Merhaba b sinifi ehliyetim var g sinifi da alacagim ekskavatör ehliyeti sizinle calismak isyltiyorum kayseride yaşıyorum simdiden teşekkür ederim

93. mustafa uzunoğlu diyor ki:

Slm ben mustafa uzunoğlu trabzon dan eskovatör oparatoruyum purejenizde calismak istiyorum 15 yıllık tercubem var her türlü is yapılır

94. emrah diyor ki:

slm tır kamyon tamir bakım ustasıyım ve d ehliyetim mevcuttur müessesenizde görev almak isterim.

95. NİHAT KARATAS diyor ki:

nıhat lokanta ve bufe ıslerınde ıyı anlarım ve e senıf ehlıyetm var

96. mehmet çelenk diyor ki:

istanbuda oturuyorum şöförüm src 2,3,4
    piskoteknik var 25 senelik şöförüm iş ariyorum

97. mensuri topcu diyor ki:

Her turlu is yapilir

98. ismail diyor ki:

iş makinası eksvator öperetörüyüm 5 yıllık tecrübem var g sınıfı ehliyetim var no 0545596 6069 sizinle çalışmak isterim

99. ramazan diyor ki:

E+d sınıfı ehliyetim src1 2 3 4 pisko teknik belgelerim var tır işi arıyorum

100. Ahmet diyor ki:

Ben tır şoförüyüm 2004 ten beri ağır vasıta tır şoförlüğü yapıyorum. D sınıfı ehliyetim ve src 3/4ve psikoteknik kartım var..sizinle çalışmak istiyorum. Saygılarımla……..

101. Erol ÇETİN diyor ki:

gazaltı kaynakcısıyım

102. fatih diyor ki:

Loder ve dozer oparaturuyum g ehliyetimde var.sizinle çalışmaktan mutluluk duyarim.

103. besim orhan diyor ki:

e sınıfı ehliyet ve src 3 belgem var sizinle çalışmak isterim

104. besim orhan diyor ki:

e sınıfı ehliyet var src 3 var

105. mahmut polat diyor ki:

d+g sınıfı ehliyet var eskavatör peratörüyüm

106. gencel unlu diyor ki:

slm samsun carsambaliyim 15yildir silindir opt 3hava limaninda calismayi istiyorum saygilar

107. ABDULLAH ÖZATA diyor ki:

e sınıfı ehliyetim ve src piskoteknik belgelerim var emekliyim beylikdüzünde oturuyorum her hangi bir sağlık puroblemim yok 5 yıllık şantiye hayatım var 1983 yılında tamirci olarak bünyenizde harfiyat şöferi olarak çalışmak istiyorum başka pozizsoylarda olabilir 1967 doğumluyum

108. ahmet diyor ki:

Dsinifi ehliyet psiko ve src4 mevcut sartlar uygunsa tanismak isterim

109. behlul diyor ki:

e a2 sınıfı ehliyet serece 1ve3 silahsız ögg. var sizlerle çalışmak isterim

110. cumali diyor ki:

iyi günler Ben cumali çiftel yaşım 24 yaşın dayım sizinle çalışmak istiyorum

111. Göksel yılmaz diyor ki:

Slm e sınıfı ehliyetim var daha önce grder kulanmıstim ve kaynakta biliyorum silindirde kulanirim daha önce bir cok özel sektörde yol inşaatında calıştım 19 senede bir fabrikada bakim onarım ustası olarak calıştım ilginize sunarım İstanbulda esenyurt ta oduruyorum

112. Selçuk şırlak diyor ki:

SA ADIM SELÇUK ŞIRLAK É SINIFI EHLİYETİM VAR 5 SENE AŞCI YARDIMCILIĞI YAPTIM TÜM SICAK YEMEKLERİ YAPAPABİĹİRİM ACİL 3CU HAVA LİMANINDA ÇALIŞACAK KİRİTALLERİME UYGUN BİR İŞ ARIYORUM

113. ali diyor ki:

Merhaba ben ali b sınıf ehliyetim var 13 yıllık soforum

114. Halil diyor ki:

Slm ben halil E sınıf ehliyetini var 10 yili aşkındır soferlik yapıyorum com acil ise ihtiyacım var..

115. hamza cengiz diyor ki:

Slm B+A2 ehliyetim var is istiyorum ve alcı boya montolama işleri yapiyorum

116. yusuf köse diyor ki:

E sınıf ı ehliyetim src 2 ve 4 pisikoteknik mevcut olan belgelerim var 20 yıllık tecrübe sahibiyim bu alanda ben işe talibim

117. ali kagba diyor ki:

merhaba tır şöförüyüm e.d ehriyetim var 5 yıl dır uluslararası çalışdım sizinle çalışmak mümkünse ararsanız sevinirim.

118. Selçuk KIZDANOĞLU diyor ki:

e ehliyetli matematik ve bilgisayar itü mühendisim. yaş 61 öğrencim var. hani iş var mı

119. Mehmet diyor ki:

E sinifi ehliyetim var damperli kamyon ve. Mikser Kullanirim. Miksrr ehliyetim de var is ariyorum 0537 037 88 21

120. Emrah diyor ki:

B a2 ehliyetini var iş ariyorum

121. Emrah diyor ki:

İş arıyorum B A2 ehliyetim var

122. Yavuz kandazoglu diyor ki:

Körük operatöruyum 8 yil tecrubem var sizinle calismakdan onur duyarim

123. Emrah diyor ki:

Ben emrah B A2 ehliyetim var iş arıyorum

124. Gürkan AKDAŞ diyor ki:

E-G ( Grayder -Beko loder ) sınıfı ehliyetim var 1984 doğumluyum maaş uygun olursa çalışmak isterim.

125. Kadir yıldızlı diyor ki:

Slm ben kadir e sınıfı ehliyetliyim 1990 lıyım işe ihtiyacım var

126. fevzi diyor ki:

e sınıfı ehlıyetım var srce yok kam yon komyet kulanıyom şantıyede kam yan şoforlugu yaparım

127. Anonim diyor ki:

ercan çiftçi e sınıfı ehliyetim var cok acil işe ihtiyacım var evliyim bir cocugum
    var

128. Yozgatli diyor ki:

Almanyadan Tr ye dönüs yapmak istiyorum. 10 yildir Düsseldorf havalimaninda calisiyorum ve 3. havalimaninda is ariyorum. Almanca Inglizce ve ispanyolca biliyorum..

129. Şahin diyor ki:

B sınıfı ehliyetim var evliyim uygun bir iş olursa çalışmak isterim

130. nuri ihsan akbulut diyor ki:

loder kepce kullanıyom tecrübeli ve deneyimliyim sizinle calışmayı isterim tskler

131. ibrahim diyor ki:

ben ibrahim E sınıfı ehliyetim var src pisko teknik bütün belgelerim mevcut sizinle çalışmak istiyorum

132. mustafa diyor ki:

15 yıllık beton pompa operatörüyüm her türlü belgem var ayrıca makine üzerinde bilgim vardır bakım tamir vesaire

133. kenan diyor ki:

ben beko loder oparatörüyüm ve emekliyim suanda boştayım ilginirseniz cok memnun olurum hayırlı günler

134. Musa diyor ki:

slm ben Musa Isıl İslem oparotoruyum hayırlı işler

135. kadir diyor ki:

iş arıyom (E) eliyetım var

136. Mustafa ateshbar diyor ki:

Merhaba ben mustafa . müdürlük lisans. iranliyim 10yil dir yikama eleme ve kirma sitesinde çaliśiyorum bu konuda tam bir uzmanim her turlu türlü tamirat makinalarin üzerinde yapabilirim iś ariyorum

137. Okan diyor ki:

E sınıfı ehliyetim var tecrubeli kamyon söförüyüm iş arıyom

138. HAKAN ERTÜRK diyor ki:

Merhaba ismim Hakan ERTÜRK. Mekatronik teknikeriyim iş arıyorum ilgilenen şirket yetkilileri bana mailimden ulaşabilir. Ustalık belgem ve B sınıfı sürücü belgem var.

139. Şakir diyor ki:

Merhaba e sınıfı ehliyetim var src 2.4 geçici belgem var ve 13 yıldır araç kullanıyorum ayrıca kendi arabamda var şu anda çalışmıyorum

140. Orhan odunkiran diyor ki:

Ben sultangazi den orhan e sınıfı ehliyeti var scr belgesi var iş arıyorum

141. ADEM bulut diyor ki:

E sınıfı ehliyetim var tır hariç diğer araçları kullanırım zor durumdayım işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim saygılar sunuyorum
    Telefon numaram

142. Hayrettin Topkara diyor ki:

Merhaba havaalaninda çalışıyorum apronda şoförlük yapıyorum deneyimim var 3uncu havalimanında çalışmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim 0

143. Hayrettin Topkara diyor ki:

Merhaba havaalaninda çalışıyorum apronda şoförlük yapıyorum deneyimim var 3uncu havalimanında çalışmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim e sınırı ehliyet sahibiyim

144. Recep Çetin diyor ki:

D E B A2 ehliyetim var src 2 ve 4 psiko teknik belgelerim var sizin le çalışmak isterim oturduğum yer KAYAŞEHİR saygılarımla

BİR YORUM YAZ